Wens je je in te schrijven als nieuw lid en heb je nog geen account op aviatc.be, stuur dan even een mail naar support@aviatc.be met vermelding van jouw:

 • E-mail adres
 • Voornaam
 • Achternaam

Een account wordt dan zo snel mogelijk aangemaakt.  Met deze account kan de inschrijving worden vervolledigd zoals hier uitgelegd (stappen 3-6)

Heb je reeds een account, of wil je een gezinslid toevoegen, volg dan stappen 3-6 van de uitleg.

Welkom op de officiële website van Avia Tennis Club!

We zijn verheugd om de start van het zomerseizoen 2023 aan te kondigen, dat zal beginnen vanaf half april. Met het warmere weer voor de deur is het de perfecte tijd om weer de baan op te gaan en te genieten van geweldig tennis en padel.

Onze club biedt een vriendelijke en inclusieve omgeving voor spelers van alle niveaus en leeftijden. Of u nu een doorgewinterde speler bent of net begint, wij hebben voor ieder wat wils. Onze faciliteiten omvatten goed onderhouden tennis- en padelvelden, topmateriaal en ervaren coaches die altijd klaar staan om tips en advies te geven.

We hebben ook een breed scala aan mogelijkheden gepland voor het zomerseizoen, waaronder deelname aan het AVIA clubkampioenschap, Interclub Tennis Vlaanderen, Noorderkempen competitie, ART competitie en niet te vergeten onze vaste dubbelavond op donderdag. Deze activiteiten bieden een geweldige kans om nieuwe mensen te ontmoeten, je vaardigheden te verbeteren en plezier te hebben. Tijdens het zomerseizoen zal het clubhuis op Avia, met zonnig terras en zicht op de tennis- en padelvelden, dagelijks geopend zijn van 11 uur tot 23 uur. U kan er steeds terecht voor een drankje en een hapje.

Dus, als je op zoek bent naar een geweldige manier om actief te blijven, nieuwe mensen te ontmoeten en te genieten van fantastisch tennis, moedigen we je aan om dit zomerseizoen met ons mee te doen. We kunnen niet wachten om jou op onze club te verwelkomen.

Op 8 Mei gaan we opnieuw brunchen! Je krijgt een uitgebreid ontbijt met

 • Krieken en balletjes
 • Maaltijdsalades
 • Gebraad
 • Fruit
 • Franse kazen
 • 2 pistolets
 • Koffiekoek per persoon
 • Frans brood voor bij de salades
 • Warm roerei en spek

We gaan van start om 11 u

Inschrijven via de website

IMG 20230131 WA0016

In samenwerking met Antwerp Padel Academy (APA) kunnen wij u een kwalitatief aanbod doen van lessen & stages.

APA is dé referentie in de regio’s Antwerpen, Limburg en Oost-Vlaanderen om jullie skills naar een hoger niveau te tillen! Een team van gekwalificeerde trainers zorgen ervoor dat zowel  jeugd als volwassenen de sport PADEL op een leuke en leerrijke manier leren kennen. APA begeleidt zowel Start To Padel spelers als de meer ervaren competitiespelers.

U kan bij APA terecht voor:

 • Groepslessen voor jeugd en volwassenen
 • Jeugdstages tijdens alle schoolvakanties
 • Volwassenstages tijdens alle schoolvakanties
 • Privaatlessen
 • Bedrijfsevents/Teambuildings
 • Offertes op maat

Aanbod lessen & stages

 

apa rood 200x200 

Algemenevoorwaarden APA

U bevindt zich hier: Start Inschrijven 2024 AVIA Site news